День працівників суду

День працівників суду

Сьогодні в Україні свято – день працівників суду!
Вітаємо всіх причетних!
Бажаємо, щоб ваша робота з кожним днем ставала ще більш цікавою та безбар’єрною для людей з різними формами інвалідності.

Хочемо відзначити, що повноцінна реалізація права на доступ до суду для людей з повною або частковою втратою слуху неможлива без забезпечення судів перекладом з/на жестову мову. При цьому, можливість безперешкодної комунікації з людьми з порушеннями слуху має бути забезпечена не тільки під час безпосереднього розгляду справи.

Застосування спеціалізованого програмного забезпечення в приміщеннях та на веб-сторінках судів дозволить людям з порушеннями слуху отримати у будь-який момент інформацію про стан розгляду справ у формі, прийнятній для їх сприйняття, безперешкодно звертатися до голови, посадових осіб апарату суду з питань, віднесених до їх компетенції, що сприятиме ефективній реалізації ними своїх процесуальних прав та виконання обов'язків.

Наразі, Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» розпочинає відповідні процедури, спрямовані на подолання існуючої прогалини в законодавстві та сподівається на те, що суддівська спільнота підтримає таку ініціативу.

Вітаємо та щиро віримо в те, що найближчим часом вся Україна пишатиметься українським судочинством без бар’єрів.

Читайте також