Другий місяць роботи над проєктом розпочатий

Другий місяць роботи над проєктом розпочатий

Продовжується активна робота з реалізації благодійного пілотного проєкту для системи Міністерства внутрішніх справ по впровадженню перекладу жестової мови в Національній поліції України для забезпечення надання правової допомоги і оперативного надання роз’яснень людям з порушенням слуху щодо їх прав та обов’язків в конкретних правових ситуаціях в Україні та створення 4 відповідних відео-роликів.

Голова громадської організації "Громадський рух "Соціальна єдність" Євген Охрименко вважає: «Ми маємо системну проблему - відсутність державної політики у вирішенні питань комунікації, навчання, адаптації людей і такий список буде дуже довгим. Фактично, нечуючі та слабкочуючі люди залишаються сам на сам зі своїми проблемами. Тому реалізація нашого пілотного проєкту забезпечить посилення можливостей державної влади в створенні сприятливих умов для нечуючих та слабкочуючих людей для їх соціальної адаптації».

На цьому етапі вже підібрані актори та локації. Відбуваються погодження щодо можливостей проведення зйомок.

Нагадаємо, що йдеться про реалізацію благодійного пілотного проєкту для системи Міністерства внутрішніх справ по впровадженню перекладу жестової мови в Національній поліції України для забезпечення надання правової допомоги і оперативного надання роз’яснень людям з порушенням слуху щодо їх прав та обов’язків в конкретних правових ситуаціях в Україні та створення 4 відповідних відео-роликів.

Проєкт отримав державну підтримку та буде впроваджуватися протягом 3 місяців: від жовтня до кінця грудня. Проєкт загальноукраїнський, орієнтований на сприяння формуванню системи соціального захисту, просвітницької діяльності щодо інформування людей з порушеннями слуху про забезпечення надання правової та оперативної допомоги з надання роз’яснень щодо їх прав та обов’язків.

В рамках цього проєкту були розроблені концепції та сценарії відео контенту аби привернути увагу до проблем, з якими щодня стикаються нечуючі та слабкочуючі люди.

Читайте також