«Kharkiv OPEN SWIM 2021»: свято спорту без бар’єрів

«Kharkiv OPEN SWIM 2021»: свято спорту без бар’єрів

24 липня 2021 року в смт Печеніги, на Печенізькому водосховищі (пляж «Золота бухта») відбулися змагання з плавання на відкритій воді «Kharkiv Open swim».

Секретар Громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» Антон Гулідін разом з президентом Громадської організації «Федерація плавання міста Харкова» Євгеном Медведєвим взяли участь у відкритті змагань.

За словами Антона Гулідіна, ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» разом з численними  партнерами постійно дбає про те, аби українці, без бар’єрів та обмежень, були залучені до занять спортом та інших заходів.

«Головною  метою спортивного свята у Харкові є заохочення до здорового способу життя не тільки  молоді, а й осіб різних вікових категорій. Спорт об’єднує всіх!», – сказав Антон Гулідін.

Змагання проходили на дистанціях 3000, 1500 метрів  500 метрів, а також естафета 3 по 500 метрів. Взяти участь у змагання міг кожен охочий, потрібно було тільки зареєструватися на сайті Athletic Events (athletic – eventsc.сom). Кожен учасник естафети отримав медаль – фінішера, а учасники, які зайняли призові місця  отримали дипломи, медалі та призи від партнерів.

Атмосфера заходу була просто чудовою!Зазначимо, що до організації змагань долучилися фахівці управління з питань фізичної культури та спорту Харківської міської ради, а також місцева Федерація плавання.

Як зазначив секретар громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» – Антон Гулідін, досягнуто домовленостей, що у партнерстві з Громадською організацією «Федерація плавання міста Харкова» дбатимуть про реалізацію прав осіб з інвалідністю та соціальних гарантій для них, передбачених законодавством України, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних та інших, використання наявних можливостей у забезпеченні захисту їх політичних, економічних, соціальних прав, в також сприятимуть наданню оздоровчої, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги, подоланню дискримінації осіб з інвалідністю у всіх сферах життя та створенню інклюзивного простору.

Додамо, що змагання відбувалися з виконанням протиепідеміологічних заходів та температурного скринінгу щодо всіх присутніх на заході.

Читайте також