Хвилини вільного спілкування для нечуючих

Відвідати лікарню, сходити до магазину, влаштуватися на роботу – це справжнє випробування для людей з порушенням слуху. Тому громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» реалізовує проєкт «Країна без бар’єрів для нечуючих: Створення умов для соціальної адаптації людей з порушенням слуху» для того, щоб нечуючі та слабочуючі громадяни могли вільно спілкуватися з оточуючими та не відчували обмеженості доступу до інформації.

Це програма про забезпечення рівних прав і можливостей осіб з інвалідністю до освіти, праці, культури, фізичної культури і спорту, надання соціальних послуг та залучення осіб з інвалідністю до суспільної діяльності. Надання людям з різними формами інвалідності можливості всебічно брати участь у всіх аспектах життя. Людям з порушенням слуху, які спілкуються жестовою мовою, вкрай необхідний супровід перекладача жестової мови. Саме тому у рамках проєкту користувачам, які заповнять анкету https://forms.gle/CFQjw1F8rVAFHRBc7, у застосунку «Перекладач ЖМ» буде надане 270 хвилин для цілодобового відеозв’язку з перекладачами жестової мови Центру соціального супроводу нечуючих та слабочуючих людей.

Важливо! Щоб отримати хвилини для вільного спілкування, необхідно заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/CFQjw1F8rVAFHRBc7. Там треба заповнити тільки прізвище та ім’я, номер телефону та місто проживання.

Проєкт реалізовується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів, Міністерства соціальної політики України.

Україні без бар’єрів – бути!

Читайте також