Підписано меморандум про співпрацю з Полтавською облдержадміністрацією

Підписано меморандум про співпрацю з Полтавською облдержадміністрацією

Сьогодні голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов та голова правління громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» Євген Охріменко підписали меморандум про співпрацю.

Документ передбачає безкоштовне надання КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського ПОР» обладнання та програмного забезпечення для безбар’єрного обслуговування людей з порушенням слуху. Дане питання особливо актуальне, бо на Полтавщині проживає близько 1500 людей з порушеннями слуху.

Людське життя – основна цінність в світі, і коли ми можемо допомогти його зберегти, то зволікати не треба! Завдяки підписанню меморандуму про співпрацю між Полтавською ОДА та ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» медична допомога людям з порушенням слуху стане доступнішою.

Перший крок вже зроблено – в Полтавську обласну лікарню безкоштовно передано обладнання, яке допоможе комунікувати нечуючим пацієнтам та лікарям, тим самим зберегти і врятувати багато людей, які того потребують!

«Країна без бар‘єрів для нечуючих» – це не просто лозунг, це – реальні справи! Долучайтесь і допомагайте змінювати країну разом!

Читайте також