Новий проєкт за підтримки ІСАР Єднання

Друзі, маємо гарну новину для вас!

Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» запускає проєкт: «Сприяння створенню умов для соціальної адаптації людей з порушенням слуху в надзвичайних обставинах воєнного стану», за підтримки ІСАР Єднання у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що  реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).

Така надзвичайна підтримка поважних партнерів дозволяє нам продовжувати впроваджувати заходи, які ми розпочали з першого дня воєнного вторгнення росії в Україну. 30 відеороликів нашої щовечірньої рубрики «Знаємо, не спите!» відбуватимуться за підтримки  ІСАР Єднання.

 

Та це ще не все!

Завдяки партнерам маємо можливість забезпечити доступ до онлайн перекладачів жестової мови у застосунку «Перекладач ЖМ» для 1000 нечуючих та слабочуючих українців (які володіють жестовою мовою). Кожному користувачеві, хто оформить заявку, буде надано 60 хвилин для спілкування з перекладачем. Завантажити спеціалізований мобільний застосунок можна як з Play Market, так і з App Store. Посилання на анкету-заявку ми опублікуємо найближчим часом. 

Тому обов’язково слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити нічого важливого. 

Грант отриманий за результатами конкурсу грантів «Швидка підтримка спроможностей громадянського суспільства України діяти в надзвичайних обставинах», що виконується в межах проєкту міжнародної технічної допомоги «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» на підставі Угоди про співпрацю №72012119СА00003 між Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» і Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Читайте також