Отримати картку харків’янина: інструкція

В Харкові запускають проєкт «Картка харків’янина». Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» приєдналася до проєкту та надаватиме безкоштовні хвилини для відеозв’язку з перекладачами жестової мови у застосунку «Перекладач ЖМ». Подарункові хвилини будуть у всіх харків’ян з порушенням слуху, хто матиме «Картку харків’янина». Для того, щоб її отримати, необхідно виконати лише кілька простих кроків. Нижче ми розповімо про процес отримання детальніше.

Крок 1: Для заповнення електронної анкети, потрібно пройти електронну ідентифікацію. Можна скористатися електронним підписом або електронними сервісами Банк-id. Оберіть серед переліку банків той, клієнтом якого ви є та авторизуйтесь.

Крок 2: Після успішної авторизації заповнюємо наступні пункти: прізвище, ім'я та по батькові, дата народження. Вказуємо місце народження – це країна, область, район і населений пункт.

Крок 3: Вводимо паспортні дані (вкажіть тип: паспорт чи ID-картка) реєстраційний номер облікової картки платника податків, номер телефону.

Крок 4: Оберіть бажаний спосіб комунікації – це Viber, Telegram, e-mail або телефонний дзвінок.

Крок 5: Вкажіть адресу електронної пошти та адресу реєстрації (країна, область, район, населений пункт, вулиця, будинок, корпус, квартира).

Крок 5: Далі впишіть фактичну адресу проживання та оберіть варіант, який ви хочете використовувати, отримавши картку харків'янина – це може бути оплата проїзду, соціальна ціна на товари у магазинах міста, тощо (не зупиняйтеся на одному варіанті).

Крок 6: Вказуємо, які ще послуги і сервіси хотіли б отримати за допомогою картки харків'янина та яким шляхом хочете отримати картку.

-Обираємо: особисто у Центрі надання адміністративних послуг, особисто від кур'єра за місцем проживання, тощо.

Крок 7: Вкажіть ваш соціальний статус (постійне місце роботи, робота час від часу, пенсіонер, відпустка по догляду за дитиною, тощо).

Крок 8: Останній пункт, погоджуємося з усіма умовами.

Готово! Залишається тільки дочекатися готовності картки. Нехай щастить!

Читайте також