Перший місяць роботи над проєктом позаду

Перший місяць роботи над проєктом позаду

Ось і пройшов місяць відтоді як команда "Громадського руху "Соціальна єдність" перемогла в конкурсі, оголошеному Фондом соціального захисту інвалідів та отримала державну підтримку на реалізацію благодійного пілотного проекту для системи Міністерства внутрішніх справ по впровадженню перекладу жестової мови в Національній поліції України для забезпечення надання правової допомоги і оперативного надання роз’яснень людям з порушенням слуху щодо їх прав та обов’язків в конкретних правових ситуаціях в Україні та створення 4 відповідних відео-роликів.

Плідно попрацювали над проєктом – проведено багато робочих зустрічей/обговорень, нарад з усіма учасниками проєкту (спільнотою нечуючих та слабкочуючих людей, експертами з Міністерства внутрішніх справ України та підрядниками).

Резюмуємо: накоплена маса креативних ідей, які продовжуємо реалізовувати найближчим часом, сценарії сформовані, готуємося до наступного етапу роботи – зйомок роликів.

Переконані - результати не забаряться.То ж чекайте нових повідомлень.

Нагадаємо, що йдеться про реалізацію благодійного пілотного проекту для системи Міністерства внутрішніх справ по впровадженню перекладу жестової мови в Національній поліції України для забезпечення надання правової допомоги і оперативного надання роз’яснень людям з порушенням слуху щодо їх прав та обов’язків в конкретних правових ситуаціях в Україні та створення 4 відповідних відео-роликів. Проєкт отримав державну підтримку та буде впроваджуватися протягом 3 місяців: від жовтня до кінця грудня.

Проєкт орієнтований на сприяння формуванню системи соціального захисту, просвітницької діяльності щодо інформування людей з порушеннями слуху про забезпечення надання правової та оперативної допомоги з надання роз’яснень щодо їх прав та обов’язків. В рамках цього проєкту були розроблені концепції та сценарії відео контенту аби привернути увагу до проблем, з яким щодня стикаються нечуючі та слабкочуючі люди.

Читайте також