Полтавщина реалізуватиме проєкт «Країна без бар’єрів для нечуючих»

Полтавщина реалізуватиме проєкт «Країна без бар’єрів для нечуючих»

Голова громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» Євген Охріменко побував на Полтавщині та зустрівся із заступницею голови Полтавської обласної ради Лілією Руроєвою, радником голови Полтавської ОДА Ігорем Панченком та  т.в.о. начальника Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА Сергієм Марчишинцем.

Під час зустрічей мова йшла про шляхи реалізації на Полтавщині спільного соціального проекту ГО «Громадських рух «Соціальна єдність» та Міністерства соціальної політики України Країна без бар’єрів для нечуючих.

Євген Охріменко наголосив, що запровадження цього проєкту значно полегшить комунікацію нечуючих людей з органами державної влади та сприятиме соціальній інтеграції людей з порушенням слуху. У ході розмови обговорено особливості  функціонування відповідного кейсу, що вже успішно працює у медзакладах первинної та вторинної ланки, закладах соцзахисту та ЦНАПах Харкова.

Представники  обласної влади вважають  проєкт «Країна без бар’єрів для нечуючих» надзвичайно цікавим і актуальним для Полтавщини і  вже до літа цього року  запровадять його в установах відомств, найбільш наближених до людей. Ігор Панченко зазначив, що Полтавщина готова  стати першою областю, де в повній мірі буде втілений кращий досвід проєкту. Окрім того, посадовці висловили сподівання, що саме  Полтавська область дасть старт у реалізації спеціальної програми, яка дозволить об’єднати екстрені служби у комунікації з нечуючими та слабочуючими людьми.

Читайте також