Секретар ГО здобув освіту з державного управління

Секретар ГО здобув освіту з державного управління

Секретар ГО  «Громадський рух «Соціальна єдність» Антон Гулідін став випускником школи державного управління імені Сергія Нижнього та отрмав відповідний диплом курсу, який вважається одним з найпрестижніших  у світі.

За словами Антона Гулідіна, навчання було надзвичайно продуктивним, а отримані знання – важливими. Адже окрім бажання змінювати країну потрібен ще й комплекс знань про те, як грамотно це робити.

«Я прислухався до партнера нашої громадської організації Антона Геращенка, який порадив мені вчитися саме в цій школі і надалі керуватимусь його мудрими словами: для того, щоб змінювати країну потрібні фахівці, а для того, щоб бути фахівцем треба вчитися завжди», - каже Антон Гулідін.

Він також зазначив, що завдяки навчанню познайомився з цікавими і просто унікальними особистостями. Зокрема, з Петром Кульпою - юристом, викладачем КШДУ ім. Сергія Нижного, членом уряду Польщі, заступником держсекретаря Польщі з більш ніж 10-річним досвідом аудиту, Магістром ділового адміністрування, який створював роками систему працевлаштування Польщі.

На думку Антона Гулідіна саме досвід Петра Кульпи є неоціненним для реалізації в Україні Націоналної програми безбар’єрного постору.

Вітаємо Антона Гулідіна зі здобуттям диплома та бажаємо нових здобутків та перемог!

Читайте також