Слабочуючі зірки – успішні

Слабочуючі зірки – успішні


Талановиті люди – всюди! Без кордонів та бар’єрів. Щодня своїм прикладом вони  доводять, що у світі немає нічого неможливого. Тільки велике бажання, плідна праця та віра у свої сили допоможуть досягти успіху. Колись люди, які мають нині світове визнання, довго шукали роботу і своє місце в житті. Часто доводилось розчаровуватися, зневірюватися, але прагнення стати кращою версією себе було сильнішим за будь-які перешкоди. Головне – не опускати руки та продовжувати йти до своєї мети.

Марлін Метлін – актриса, яка ще дитиною втратила слух. Попри всі перешкоди, дівчина впевнено йшла до своєї мрії. У підлітковому віці вона зіграла головну жіночу роль в постановці чиказького театру «Діти меншого Бога». Марлін – єдина наймолодша нечуюча акторка, яка отримала «Оскар».


Джоді Фостер – голлівудська актриса, лауреатка премії «Оскар», яка завжди на червоних доріжках намагалася приховати те, що має слуховий апарат, – вдома щоденно носила його і це ніколи не заважало досягати кар’єрних висот.


ГетерВайтстон, Міс Америка-1995, переконана, що все можливо, варто лише захотіти і прагнути до мети. Саме це переконання допомогло їй, нечуючій дівчині, стати найгарнішою американкою. Вона запевняє, що хотіла бути прикладом для наслідування, а здолати всі бар’єри можна тільки за умови плідної праці.


Усі знають Геллі Беррі, як акторку знаменитого фільму «Жінка-кішка» та мало хто знає про те, що дівчина слабочуюча. Красуня зізнається, що проблеми зі слухом у неї з’явилися відтоді,  коли її чоловік почав піднімати на неї руку. Однак фізична особливість акторки не стала на заваді її таланту і успішній кар’єрі. Геллі зуміла пережити всі труднощі свого життя  і – вийти переможницею в ситуації.

Завдяки цим прикладам ще раз підтверджується істина: в житті немає нічого неможливого. Тому – мрійте і дійте! Адже кожен з нас має таланти. Одні розвивають їх професійно і масштабно, інші – працюють  на благо сім’ї або близької  спільноти. І те, й інше – чудово. Кожний талант однаково важливий і цінний. Головне – вірити в себе і любити справу, якою займаєшся.

Читайте також