Як отримати 60 хвилин з перекладачем у застосунку «Перекладач ЖМ»?

Друзі!

Щоб отримати 60 хвилин вільного спілкування з онлайн перекладачем жестової мови в мобільному застосунку «Перекладач ЖМ» – заповніть анкету-заявку за посиланням, яке в описі до відео. В анкеті потрібні тільки ваші прізвище та ім’я, номер телефону і місто проживання.

Посилання на анкету: https://docs.google.com/forms/d/1CJa-9Ku2eYVeqjCFiSj7KNoaiKXvrAK-mIpZpgQ3vNw/viewform?edit_requested=true

У рамках цього проєкту нечуючим українцям буде надано 60 хвилин відеозв’язку з перекладачами жестової мови у застосунку «Перекладач ЖМ».

 

Ми формуємо список бажаючих з 14 квітня до 17 квітня включно

 

Нарахування хвилин у мобільному застосунку проводитиметься протягом 10 днів з моменту заповнення анкети-заявки.

Кількість отримувачів послуг обмежена. Тому встигніть заповнити анкету до 17 квітня.

Поділіться цим відео з друзями, щоб вони теж змогли отримати хвилини для вільного спілкування з перекладачами жестової мови.

Проєкт «Сприяння створенню умов для соціальної адаптації людей з порушенням слуху в надзвичайних обставинах воєнного стану» та надання хвилин відеозв’язку з перекладачами жестової мови у застосунку «Перекладач ЖМ» стало можливим за підтримки ІСАР Єднання у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ). 

Читайте також