Запрошуємо на фестиваль «З країни в Україну!»

Запрошуємо на фестиваль «З країни в Україну!»

Цього року фестиваль «З країни в Україну!» завітає до 11 міст: Слов'янськ, Краматорськ, Бахмут, Дружківка, Добропілля, Мирноград, Станиця Луганська, Старобільськ, Щастя, Херсон та Маріуполь. Це буде не просто розважальна подія. Фестиваль «З країни в Україну» може змінити уявлення про нашу Батьківщину. Унікальність заходу у Херсоні забезпечить супровід жестовою мовою для відвідувачів з порушенням слуху, адже громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» долучилася до щорічного масштабного фестивалю «З країни в Україну!». Команда громадської організації 7 серпня планує особисто відвідати Херсон разом з перекладачами перекладачами жестової мови. Тож щиро запрошуємо усіх бажаючих насолодитися фестивалем і будемо раді особистій зустрічі зі старими друзями та новим знайомствам.

Особливістю цьогорічного фестивалю буде спеціально адаптована до карантинних умов програма – децентралізовані локації та діджитал контент. У зв'язку з пандемією Covid-19 формат цьогорічного фестивалю змінений та частково адаптований в діджитал з розробкою спеціального сайту — http://zkvu.com.ua/, де буде розміщено відеоконтент та інші матеріали програми.

Програму фестивалю в містах децентралізовано з одного спільного простору на 5 окремих локацій – Центральний простір, Україна Сучасна, Україна Традиційна, Україна Змістовна та Україна Активна. У програмі фестивалю цього року: фотовиставка відомих українських фотографів, кінотеатр просто неба та майстер-класи з фільмування, лекції від сучасних підприємців-інноваторів, лекції про сучасну українську науку від проєкту Inscience та демонстрація експонатів Музею Науки від МАН України, майстер-класи з традиційних ремесел, онлайн-бібліотека та багато іншого інтерактивного та унікального українського контенту.

Також в межах фестивалю реалізований спецпроєкт «Натхнення Сходу». Для кожного з 11 міст фестивалю було обрано одного артиста-амбасадора. Разом з відомим українським режисером та кліпмейкером Віктором Придувалови артисти провели творчі дослідження та зняли відеокліпи на одну зі своїх пісень у відповідних містах.Артисти «Натхнення Сходу»: Jamala, Alyona Alyona, СКАЙ, ТНМК, NESPROSTA, Alex Silakov, Жадан і Собаки, MAZEPA, Hurtom, Христина Соловій, Сергій Асафатов. Прем’єри кліпів можна буде побачити на локації Центральний простір в день проведення фестивалю.

ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» посприяла тому, аби це культурне дійство було наживо адаптоване на жестову мову. Проведення фестивалів «З країни в Україну» стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Більше інформації про фестиваль на офіційній сторінці у фейсбуці та на сайті Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну».

Проєкт започатковано у 2014 році, щоби допомогти громадам прифронтових міст наповнити свої міста атмосферою єдності та підтримки.

Читайте також