Засідання Комітету Верховної Ради України

Засідання Комітету Верховної Ради України

Засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів було унікальним.

Не тільки тому, що на ньому фахово і всебічно обговорювалися питання запровадження принципів тотальної безбар’єрності в усіх галузях суспільного життя, не тільки тому, що до розмови були запрошені представники широкого кола громадськості. А насамперед тому, що вперше в такому важливому загальнодержавному заході змогла взяти участь нечуюча людина, активістка ГО «Громадський рух «Соціальна єдність». Причому, не просто як гість, а як повноправна учасниця засідання!

Це надзвичайно круто! Заради таких миттєвостей варто працювати. Переконані, що таких учасників в парламентських комітетах буде багато, адже нечуючі та слабочуючі, люди з різними формами інвалідності, мають відчувати причетність до суспільного життя держави і почуватися в Україні повноправними громадянами.

До речі, наші колеги забезпечили високоякісну адаптацію заходу ( наживо) жестовою мовою. Тож нечуючі та слабочуючі всієї України мали змогу розуміти, які питання вирішуються на засіданні і як планується втілювати в життя принципи безбар’єрності.

Читайте також