Звертайтеся до нас по допомогу

Друзі, вже 19 днів ми протистоїмо «русскому миру» та робимо все можливе, щоб прискорити нашу перемогу, яка з кожним днем стає ближчою.

Військова агресія Росії щодо України стала важким випробуванням для кожного з нас. Проте особливо уразливі у цій ситуації люди з різними формами інвалідності, одинокі люди, люди старшого віку, багатодітні сім’ї, одинокі матері, маломобільні групи населення. 

Маємо гарну новину! 
Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» за підтримки Міністерства соціальної політики України заснували гуманітарний штаб, покликаний допомагати людям, які наразі цього потребують найбільше.
Ми навмисне не казатимемо, де саме організували місце, в якому будемо отримувати гуманітарну допомогу від країн-партнерів та небайдужих. Але скажемо, цей штаб матиме розподільчий центр та склади, він вже забезпечений десятками активістів-волонтерів, які займаються прийомом вантажів, сортуванням, вивантаженням, розподіленням та доставкою в регіони, які наразі потребують найбільшої допомоги.

Життєво необхідні товари – лікарські засоби, їжа, одяг, засоби гігієни, побутова хімія та багато іншого, – будуть надходити до наших громадян, які знаходяться на найбільш постраждалих територіях. 

Ми маємо на меті допомогти усім, хто цього потребує, а в першу чергу мешканцям міст та їх областей: Харків, Суми, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Маріуполь, Київ та його міста-супутники. 

Ми вже доставляємо та продовжимо доставляти речі першої необхідності людям, які зараз потребують цього найбільше.

Якщо вам необхідна їжа, вода, ліки, теплий одяг, засоби гігієни, дитяче харчування, будь ласка, заповніть просту форму за посиланням: 
https://forms.gle/trbowoWH7HQwvdBG6
Ми зробимо все можливе, щоб допомогти кожному, хто цього потребує.

Тримаймося, друзі, жодна війна не вічна!
Все буде Україна

Читайте також